Наслови:

Програмска шема

ПОНЕДЕЉАК
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
16.00 – Акатист Светом Архангелу Михаилу
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве

УТОРАК
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
16.00 – Акатист страдањима Христовим
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве

СРИЈЕДА
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
16.00 – Акатист светом пророку, претечи и крститељу Јовану
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве

ЧЕТВРТАК
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
16.00 – Акатист Светом Николају Мириликијском
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве

ПЕТАК
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
15.00 – Емисија дана – ЧУДА БОЖИЈА ДВАДЕСЕТОГ ВИЈЕКА
16.00 – Акатист Часном и животворном крсту Христовом
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве
20.30 – Емисија дана – ЧУДА БОЖИЈА ДВАДЕСЕТОГ ВИЈЕКА

СУБОТА
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
11.00 – Емисија дана (реприза) – ЧУДА БОЖИЈА ДВАДЕСЕТОГ ВИЈЕКА
15.00 – Емисија дана – ПРАВОСЛАВНИ ХРАМОВИ И МАНАСТИРИ
16.00 – Акатист свима Светима
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве
20.30 – Емисија дана – ПРАВОСЛАВНИ ХРАМОВИ И МАНАСТИРИ

НЕДЕЉА
07.00 – Јутарње молитве
08.00 – Посавјетујте ме оче
08.30 – Мисионарска писма
09.00 – Дјечије Јеванђеље
10.30 – Житије Светих
11.00 – Емисија дана (реприза) – ПРАВОСЛАВНИ ХРАМОВИ И МАНАСТИРИ
15.00 – Емисија дана – ДУХОВНА РИЗНИЦА
16.00 – Акатист Васкрсењу Христовом
17.00 – Посавјетујте ме оче
18.00 – Мисионарска писма
18.30 – Дјечије Јеванђеље
19.00 – Житије Светих
20.00 – Вечерње молитве
20.30 – Емисија дана – ДУХОВНА РИЗНИЦА